Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Přípravné a vyrovnávací kurzy – Vzdělávací centrum Turnov

O kurzech

Přípravné kurzy k přijímacímu řízení nabízíme pro uchazeče do 1. ročníku středních škol,  pro uchazeče do víceletých gymnázií a nově i přípravně – vyrovnávací kurz pro budoucí studenty VŠ.

V naší nabídce naleznete opakovací kurz, tzv. dlouhodobý, který probíhá během podzimu. Další volbou přípravy na přijímací řízení je krátkodobý přípravný kurz. Tento kurz zahajuje v lednu/únoru a probíhá až do přijímacích zkoušek. 

Oba kurzy jsou zaměřené především na nácvik rychlé orientace ve zkušebních testech, volbu efektivní strategie jejich řešení, metody řešení typických forem testových úloh, organizaci času a zvládání stresu. Dlouhodobý kurz je navíc rozšířen o shrnutí učiva ZŠ a důkladnější zopakování obtížnějších a podle našich zkušeností nejproblematičtějších partií daného předmětu.

Vyrovnávací kurz je nabízen formou intenzivního studia v rámci 1 týdne o letních prázdninách/během září v rozsahu 5ti setkání po 2 hodinách. Jedná se o přípravu na výuku na VŠ pro první dva semestry. Je zaměřen na témata, se kterými mívají studenti často problémy.

Informace, dotazy

Hana Žďárková, DiS.

organizační manažerka

Tel: 604 988 480
Email: zdarkova@vctu.cz