Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website T-Centrum – Vzdělávací centrum Turnov

T-Centrum jako součást Vzdělávacího centra Turnov, o.p.s., založeno v květnu 2013, podporuje rozvoj kognitivního nadání žáků mateřských, základních a středních škol. Nabízí ucelený systém programů orientovaných na vlastní činnost žáků, na samostatné objevování různých řešení a hledání vhodných postupů. Žáci pracují v malém týmu, mají k dispozici moderní pomůcky a programy.

Naším cílem je systematicky podporovat talentované děti a nabízet jim jak přírodovědné, tak technické i humanitně zaměřené programy.
Všechny programy jsou vedeny kvalitními a zkušenými lektory s praxí a vysokou mírou odbornosti. Základem je individuální přístup k jednotlivým žákům a rozvoj tvořivosti každého dítěte.

Spolupracujeme s Technickou univerzitou v Liberci, Gymnáziem Turnov, iQLANDIÍ v Liberci, střediskem TOPTEC (pracoviště AV ČR) i dalšími firmami a institucemi, abychom zajistili obsahově zajímavé programy a kvalitní lektory. Snažíme se využívat všech dostupných projektů a dotačních programů pro další rozvoj vzdělávání nadaných žáků, zkvalitnění našich programů a rozšíření naší nabídky.

Informace, dotazy

Hana Žďárková, DiS.

organizační manažerka T-CENTRA a kurzů pro děti

Tel: 737 288 811
Email: zdarkova@vctu.cz