Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website První krůčky s robovčelkou – Vzdělávací centrum Turnov

První krůčky s robovčelkou

Rozsah kurzu
15 setkání

Cena kurzu
 3 120 Kč 

Od 1. června přijímáme přihlášky pro školní rok 2023/2024

Popis kurzu

Programování v předškolním věku? Proč ne? S robovčelkou, která přilétla do T-Centra, zvládneme všechno. Vydejte se s námi na cestu světem za doprovodu včelky, která bude poslouchat Vaše povely. Pokud je zadáme správně, dovede nás přesně tam, kam budeme chtít. Není třeba se ničeho bát, ovládání robovčelky zvládne každý.

Projdeme s ní naše nejbližší okolí, vydáme se do prostředí zvířecí říše, vypravíme se do pohádky i do vesmíru, proplétat se budeme bludišti a nevynecháme dobrodružnou cestu za pokladem. Robovčelka nás dovede k cíli, jen když budeme přemýšlet, uvažovat a nebudeme se bát pokusů a omylů.
Interaktivní hra Bee Bot nabízí seznámení se základy programování pomocí tlačítek, děti předškolního věku se seznamují s prvními algoritmy, se kterými se budou setkávat celý život. Bee Bot děti od nejútlejšího věku učí žít s moderní technikou, která je dnes nevyhnutelným průvodcem našimi životy.

Vzdělávací program má za cíl rozvíjet předmatematické dovednosti dětí, logické myšlení a práci s chybou. Setkání v malé skupině umožní efektivní rozvoj komunikačních dovedností, schopnost kooperace. Děti si prohloubí znalosti o světě, který je obklopuje.

Pro koho je kurz určen 

Kurz je určen pro děti předškolního věku.

Kontaktní osoba

Hana Žďárková, DiS.

organizační manažerka T-CENTRA a kurzů pro děti

Tel: 737 288 811
Email: zdarkova@vctu.cz

Detaily

Cena kurzu:

3 120 Kč

Rozsah kurzu:

15 setkání (60 minut) 

Termín:

Úterý od 15:30 do 16:30 (termín první lekce bude upřesněn)

Místo:

Vzdělávací centrum Turnov,
Jana Palacha 804, Turnov