Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Základy fotografování v malé skupině – zdokonalte své snímky – Vzdělávací centrum Turnov

Základy fotografování v malé skupině – zdokonalte své snímky

Rozsah kurzu
16 hodin

Cena kurzu
2.900 Kč

Baví vás fotit? Posuňte své snímky o úroveň výš a překvapte přátele. Studujte v Turnově v malé skupině foto kurz Základy fotografování. Zjistěte, jak správně nastavit přístroj, zvládněte základy expozice i kompozice.

V kurzu se naučíte ovládat a nastavovat svůj fotoaparát, poznáte zásady fotografování, překonáte úskalí začátečníků. Odhalíte základní principy a zákonitosti fotografie, specifika jednotlivých typů scén – portrétu, krajiny, detailu.

Na kurzu potkáte nové spolu-studenty, nové přátele. Vzpomínáte na školní léta, na přísné učitelky, jejich zákazy, příkazy, nařízení, máte k tomu odpor? My také. Studium na VCT je jiné, moderní. Škola hrou.

Studujte v malé skupině studentů v Turnově, pod vedením zkušeného lektora.
K dispozici je vám káva, čaj, voda, internetové připojení pro studium. Potřebujete jen vlastní fotoaparát – buď zrcadlovku, nebo vyspělejší kompakt, který disponuje možností manuálního nastavení funkcí a parametrů expozice.

Kontaktní osoba

Bc. Monika Švancarová

organizační manažerka vzdělávacích kurzů

Tel: 734 327 405
Email: svancarova@vctu.cz

Detaily

Cena kurzu:

2.900 Kč

Rozsah:

16 hodin (1× týdně 2 hodiny, celkem 8 setkání)

Termín:

Začátek: 20. září 2023
středa 17.00 -18.30 (Ing. Aleš Hégr)

Místo:

Vzdělávací centrum Turnov
Jana Palacha 804, Turnov