Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Další jazykové kurzy Copy – Vzdělávací centrum Turnov

O kurzech

Rozsah kurzů: 30 hodin (1× týdně 90 minut, celkem 15 setkání)

Cena: 3.750 Kč (základní), 3.562,00 Kč (stávající klienti), 3.000 Kč (žáci a studenti), 2.810 Kč (senioři)

Místo konání: Vzdělávací centrum Turnov

Německý jazyk

Kurzy němčiny pro začátečníky i pokročilé vám efektivně pomohou s komunikací ve všech běžných životních situacích – na dovolené, při domluvě s cizinci nebo na pracovní cestě. K výuce používáme atraktivní učebnici Menschen, která zohledňuje emocionální prožitky při výuce jazyka.

Francouzský jazyk

Kurzy francouzštiny pro začátečníky i pokročilé vám efektivně pomohou s komunikací ve všech běžných životních situacích – na dovolené, při domluvě s cizinci nebo na pracovní cestě. K výuce používáme učebnice řady Communication progressive du français.

Španělský jazyk

Kurzy španělštiny pro začátečníky i pokročilé vám efektivně pomohou s komunikací ve všech běžných životních situacích – na dovolené, při domluvě s cizinci nebo na pracovní cestě. K výuce používáme učebnice oblíbené řady Nuevo Avance Basico.

Italský jazyk

Kurzy italštiny pro začátečníky i pokročilé vám efektivně pomohou s komunikací ve všech běžných životních situacích – na dovolené, při domluvě s cizinci nebo na pracovní cestě. K výuce používáme moderní učebnice řady Nuovissimo Progetto italiano, které reflektují sociokulturní realitu dnešní Itálie.

Ruský jazyk

Kurzy ruštiny pro začátečníky i pokročilé vám efektivně pomohou s komunikací ve všech běžných životních situacích – na dovolené, při domluvě s cizinci nebo na pracovní cestě. K výuce používáme učebnice řady Učebnice současné ruštiny, která vás na pozadí běžných životních situací seznámí s aktuální slovní zásobou a systematicky provede komplexní gramatikou ruského jazyka tak, abyste se naučili aktivně komunikovat rusky slovem i písmem.

Český jazyk

Základní kurz českého jazyka určený především pro cizince, kteří v ČR pracují či podnikají. Kurz nabízíme jak v individuální formě pro jednotlivé zájemce, tak ve skupinové formě, např. pro potřeby firemních zákazníků či komunitních skupin. K výuce používáme sérii učebnic Čeština pro cizince,  která vám umožní vybudovat své znalosti češtiny od úrovně A1 po úroveň B2.

Informace, dotazy

Bc. Monika Švancarová

manažerka vzdělávání

Tel: 734 327 405
Email: svancarova@vctu.cz